XIII Festiwal Dziecięcej Twórczości

4 czerwca poszliśmy do Miejskiej Biblioteki Publicznej na podsumowanie konkursu "I Koziołek, mądra głowa, przybył do nas z Pacanowa – w 80-te urodziny Koziołka Matołka". Na konkurs wpłynęło 359 prac z 25 szkół powiatu włodawskiego.

Odnieśliśmy niesamowity sukces, bo na 45 nagrodzonych i wyróżnionych prac aż 25 było autorstwa uczniów naszej szkoły.

Laureatami w kategorii literackiej zostali: Adam Chorąży z kl. II b, Bartek Holaczuk i Kasia Kuszpa z kl. III a, Oliwia Deczkowska, i Kinga Maleńczuk z kl. V b oraz Lidka Kawiak z kl. IV b. Wyróżniono teksty Tomka Jankowskiego i Wiktorii Sołtan z kl. III a, Szymka Ostrowickiego z kl. II b, Natalii Łukasiewicz z kl. VI a oraz Szymka Deczkowskiego i Piotra Wulczyńskiego z kl. V b.

W kategorii plastycznej nagrodzono pracę Martyny Stelmasiewicz z kl. IV a i Martyny Karwackiej z kl. II a, natomiast wyróżniono rysunki Edytki Karpińskiej i Wiktora Kurca z oddz. 0b, Julii Antoniuk i Magdy Grzebielec z kl. III b, Gabriela Jankowskiego z kl. II b, Marcina Kanarszczuka z kl. III c, Pawła Mazgaja i Bartka Tasaka z kl. II a oraz Michała Wójcika z kl. I a.

Na I piętrze czekał na nas słodki poczęstunek i piękna wystawa nagrodzonych prac.