KARNAWAŁ Z BABCIĄ I DZIADKIEM

W styczniu i w lutym 2013r. w klasach pierwszych i trzecich odbywały się uroczyste spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dziadkowie nie zawiedli i tłumnie przybywali na te wspaniałe uroczystości. Dzieci z poszczególnych klas również spisały się na medal. Dawały pokaz swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i tanecznych. Dużą radość sprawiły dziadkom upominki, które wnuczęta wykonały własnoręcznie. Po części artystycznej goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Licznie zgromadzeni rodzice uczniów, bardzo aktywnie włączyli się do pomocy. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniom była okazją do wzmacniania więzi rodzinnych. Młodość, radość, otwartość i ufność wnuków w połączeniu z wyrozumiałością, dobrocią i doświadczeniem życiowym dziadków była dla wszystkich ogromną porcją pozytywnej energii.

Nad całością karnawałowych imprez rodzinnych czuwały p. J.Słomiana, p. J.Sakowicz, M. Drob, B. Nilipiuk.

Zdjęcie w galeri Zdjęcie w galeri Zdjęcie w galeri