ALTERNATYWA NA NIEPALENIE

Dnia 19.05.2016r.odbyło się spotkanie klas 0-III, na którym podsumowano realizację programów profilaktyczno-edukacyjnych „NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ”  i „CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS”. Uczniowie klas trzecich pod kierunkiem p. Jolanty Sakowicz i p. Joanny Wójtowicz wystąpili w przedstawieniu pt. „ My też palić nie będziemy”.

Następnie dokonano uroczystego rozstrzygnięcia Szkolnego Konkursu Plastycznego  „SZCZĘŚLIWA RODZINA-WOLNA OD DYMU NIKOTYNOWEGO”. Na  konkurs zgłoszono 120 prac. Komisja w składzie: Maria Pogonowska, Jolanta Sakowicz, Małgorzata Drob i Jolanta Ostapiuk wyróżniła 42 prace. Zwycięzcy  uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe sponsorowane przez Miejską Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we Włodawie.

Gościem honorowym imprezy szkolnej była przedstawicielka PSSE we Włodawie pani Sylwia Martyniuk, która podziękowała  nauczycielom i uczniom za dobrą współpracę. Wręczyła też pamiątkowe dyplomy zastępcy dyrektora szkoły panu Wiesławowi Symoniukowi i koordynatorkom programów profilaktycznych.

Opr. Jolanta Sakowicz

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA:
2.jpg 3.jpg 4.jpg